Harmonické konstelace

O lese

 

červen 2014

Bylo nebylo, v chaloupce u lesa žil člověk, který byl moc hodný a dělal samé dobré věci, ale jemu se vůbec nedařilo dobře.

Šel kolem první pocestný a říká si: "To je asi nějaký člověk, který se v minulosti nechoval dobře, a teď se mu to vrací. Chudáček. Je mi ho líto. Rád bych mu pomohl."

Šel kolem druhý pocestný a říká si: "To je asi nějaký člověk, který je na dobré cestě. Protože je tak hodný, začínají se mu pročišťovat všechny činy, které doteď udělal a které nebyly správné. Některým jiným lidem to ještě dlouho potrvá, než se dostanou až sem. Zatím se pořád ještě nechovají tak dobře, tak se jim nic nevrací. Je to dobrý člověk."

Šel kolem třetí pocestný a říká si: "To je asi nějaký člověk, který má opravdu krásnou duši. Dobrovolně na sebe bere nepříjemné věci, i když by vůbec nemusel, aby pomohl jiným. Kdybych tak měl v srdci aspoň kousek takové lásky, jako má on."

*****************************************************************************************************************
Články je možné volně převzít, v nezměněné formě a s uvedením zdroje www.harmonickekonstelace.cz. Ukázky individuálních harmonických konstelací zveřejňuji jen v případě, že s tím klient souhlasí. Jména postav jsou změněna.

 

Děkuji za sdílení: