Harmonické konstelace

Energetické léčení

Energetické léčení umožňuje návrat do rovnováhy na úrovni fyzické, mentální, emocionální a duševní. Harmonizuje na všech rovinách naši energii a doplňuje ji. Navrací nás k tomu, kdo jsme, co je náš životní plán, a tím se uzdravujeme. Výrazně působí i na fyzickou rovinu a zlepšuje naše tělesné zdraví.

Při energetickém léčení klient leží pohodlně na zádech na lehátku a odpočívá. Je vhodné mít zavřené oči. Během energetického léčení procházím kolem Vás a působím na Vás energeticky dlaněmi rukou na dálku, energetické léčení je bezdotykové. Je jedno, jaké máte oblečení, a můžete mít i přikrývku, uzdravující energie tím není nijak ovlivněna.

Můžete vnímat různé pocity, teplo, chlad, barvy, zvuky, obrazy jako při meditaci nebo sny. Můžete fyzicky cítit, jak se Vám uzdravují nebo uvolňují různé části těla. Může Vám přijít nějaká důležitá informace, na vědomé nebo podvědomé rovině. Většinou se klient dostane do hlubokého stavu uvolnění a relaxace.

Uzdravující energie je univerzální a má svoji vlastní inteligenci. To znamená, že si sama najde, co potřebujete nejvíce uzdravit, a to postupně uzdravuje. Proto ani já nepotřebuju o Vás předem nic vědět. A proto také má každý jiné zážitky, protože jsou individuální pro něj, je to to, co zrovna individuálně nejvíc potřebuje. 

Při energetickém léčení Vám předávám univerzální uzdravující energii. Zahrnuje v sobě i různé více známé typy jednotlivých energií.

Energetické léčení je možné i na dálku. To je vhodné například pokud bydlíte daleko. Probíhá úplně stejně a výsledek je úplně stejný. Při osobním setkání je ale navíc prostor pro Vaše otázky a sdílení Vašeho zážitku.

Zážitky klientů si můžete přečíst pod záložkou Reference.
Pro informaci, jak energetické léčení vypadá, můžete navštívit i Fotogalerii.

Informace o možných termínech, adresa a kontakt pro přihlašování jsou v záložce Kontakt.

Cena: energetické léčení: 1000 Kč / 1 hod
          energetické léčení na dálku: 700 Kč / 40 min

Toto energetické léčení působí velmi intenzivně. Pro výrazné zlepšení zdravotního stavu se proto doporučuje absolvovat ho jen jednou až třikrát za sebou krátce po sobě.

S sebou: Je vhodné přijít v pohodlném oblečení, ve kterém se Vám bude příjemně ležet.
               V místnosti je k dispozici polštářek pod hlavu a lehká přikrývka.

Jasmuheen: "Lidé už dnes nepotřebují, aby jim někdo říkal, co mají dělat, protože to už ví. V současné době potřebují bezpodmínečnou lásku, aby ty změny, o kterých ví, že je mají udělat, dokázali uskutečnit."

Děkuji za sdílení: