Harmonické konstelace

Covid

individuální harmonická konstelace, květen 2020

Na začátku tohoto roku se objevil koronavirus. Od té doby si vzájemně přejeme, abychom byli zdraví a aby "všechno bylo dobré". Ale co si vlastně pod tím máme představit? Co si máme přát? Možná, že některé z odpovědí může dát následující harmonická konstelace.

"Irena" by se v individuální harmonické konstelaci ráda podívala na to, jaký význam má současná situace, kdy se na "Zemi" objevil "Koronavirus". A ráda by celé této situaci nějak energeticky pomohla.

Vnímá, že "Lidé" teď chrání svoje "Zdraví". Proto byla zavedena různá omezení, kterými se zabraňuje jejich "Shlukování". V práci, ve škole, na různých akcích. Místo toho teď musí mezi sebou mít prázdný "Prostor".

Jsou ve svém "Domově" a mají více času na "Vnímání sebe". A musí se nějak postarat i o to, aby měli "Peníze". Možná tato situace nějak souvisí s "Přírodou", která se snaží ochránit. Nebo "Proč" tato situace je? A jaký význam v ní má "Bůh"?

V individuální harmonické konstelaci se dívám, co tyto postavy potřebují a co by jim nejvíce pomohlo.

Jako první promlouvá planeta "Země". Říká: "Já jsem Váš Domov. A v tomto Vašem Domově máte Přírodu. Je to součást Vašeho Domova. Nevím, jestli to vnímáte, nebo ne. Ale je to tak. Měli byste to vědět, proto Vám to říkám." Pak se otáčí k "Přírodě", která stojí vedle ní, a předává jí slovo.

Stavím se do role "Přírody". Vnímám velmi silnou energii. Všude kolem mě je příjemná zelená barva, listy, tráva, možná deštný prales, všechno roste, září a je plné života. Je mi krásně a mám najednou naprostý dostatek energie. Mám pocit, že zvenku nic víc nepotřebuju. Stačí mi koupat se v té zelené energii plné života. Je tu bezpečí, dostatek energie, klid, prostor, všechno, co lidé potřebují, je tu zajištěné. Dlouho tu jen tak stojím a užívám si ten úžasný pocit."

"Příroda" se dívá na "Lidi" a říká: "Proč tohle nechcete? Proč nechcete, aby Vám bylo dobře? Proč se chcete místo toho pořád o něco starat? Mohli byste jen tak přijímat mojí energii a mohlo by Vám být dobře. Asi to nějak nevíte. Je mi to líto. Ráda bych k Vám tuto energii lásky, podpory a bezpečí nějak dostala. Aspoň o něco víc, než teď. Ale už nevím, jak to udělat."

"Proč" se dívá na "Shlukování". To je vedle "Lidí". To by měla být příčina této situace. Jak to?

V Přírodě totiž "Lidé" vnímají, že mají kolem sebe dost Prostoru. A v něm energii, kterou potřebují. Na Zemi jsou i Lidé, kteří v Přirodě žijí. Tyto přírodní národy vnímají to, že kolem sebe mají všichni dostatek Prostoru, kde je jídlo, voda, slunce, kdykoli si můžou najít místo, kde si můžou odpočinout. V Přírodě jim je dobře a nic dalšího nepotřebují.

A naopak na místech, kde je "Shlukování", nemají "Lidé" Prostor. Je to třeba ve velkých městech, kde není Příroda. Proto se vlastně musí starat o to, jak si pro sebe zajistit bydlení, jídlo, vodu. Nemůžou si je jen tak vzít z Prostoru kolem sebe. Proto toho potřebují víc a víc. Aby to měli oni, a ne někdo jiný.

Kdyby se "Lidé" na Zemi rozmístili na celém Prostoru a skončilo by "Shlukování", mohl by mít každý dost energie.

S tím souvisí i "Vnímání sebe", které stojí kousek od "Lidí". Když mají Lidé dost Prostoru, tak každý vnímá sám sebe. Svoje pocity a myšlenky. A rozhoduje se podle sebe, podle svého vnitřního pocitu. Dělá to, co je v souladu s ním. A je to zároveň i to, co je přirozené. Při Shlukování na to Lidé nemají Prostor. Vnímají podněty zvenku a rozhodují se podle nich.

"Prostor" je ale zatím od "Lidí" až o něco dál, za jinými postavami.

O něco dál od "Lidí" stojí i "Peníze". Vnímám, že nějak souvisí se "Shlukováním". Je to vlastně proto, že při Shlukování mají Lidé málo energie. A Peníze jsou forma energie. Proto mají ve velkých městech Lidé více pocit, že potřebují Peníze. A dochází tam ke Shlukování i u Peněz, jsou jen u někoho. A tak Peníze podporují další Shlukování. V Přírodě by si Lidé mohli jen jednoduše vyměňovat věci a energii. Byla by tu rovnováha a nikomu by nechyběla energie.

K "Lidem" se teď vrací "Prostor".

"Peníze" odcházejí pryč.

"Vnímání sebe" jde za "Lidi". Je za nimi a podporuje je.

"Shlukování" a "Prostor" jsou teď každý z jedné strany u "Lidí", v rovnováze.

"Proč" teď může odejít.

Uvědomuju si teď různé konkrétní formy Shlukování a Prostoru. Openspacy, které se mění na home-officy. Školy, která se mění na učení doma. Velké akce, nákupní centra, davy lidí. Výroba a prodej mnoha věcí, které jsou teď omezené na to, co lidé skutečně chtějí. Dovolené a cestování, místo kterého se teď lidé věnují uklízení a zařizování svých Domovů. Bydlení, které začíná být pohodlnější na venkově než ve městech. Lidi, kteří jsou teď doma a vídají se jen jednotlivě. S blízkými lidmi, se kterými se skutečně chtějí vidět. Omezení, kdy se lidé doslova nemají Shlukovat a mají mezi sebou mít Prostor.

Napadá mě, že teď Lidé budou více vnímat sebe. I když to ze začátku pro některé z nich nemusí být úplně jednoduché přijmout. Kdy chtějí mít Prostor. A kdy chtějí Shlukování, ale pokud vychází z jejich vnitřní potřeby a není jen dané zvenku. Tak, aby to bylo v rovnováze. To je asi něco, co už po situaci s Koronavirem podvědomě zůstane jako trvalá změna, i po uvolnění všech omezení.

"Koronavirus" v této harmonické konstelaci jen stojí za "Přírodou" a podporuje jí. A ještě za ním stojí "Bůh".

"Lidi" podporuje "Vnímání sebe" a je u nich rovnováha mezi "Prostorem" a "Shlukováním". Proto se k nim teď energie "Přírody" může více dostávat.

"Zdraví" jde blíž k "Přírodě" a stojí vedle ní. Vnímám obraz nemocnice. A očekávám, že uvidím, jak se v ní teď Lidé uzdravují. Místo toho ale obraz nemocnice překvapivě mizí a je nahrazený úplně jiným obrazem. Je to obraz Lidí, kteří žijí v souladu s Přírodou a jsou jednoduše zdraví. Nemocnice proto nepotřebují. Nový obraz je příjemnější.

"Příroda" teď vnímá, že její součástí je i velké klidné moře. Je to tak velká plocha vody, že si takový Prostor skoro ani nedovedeme představit. Tady také žijí různí tvorové. A města s lidmi jsou z jejich pohledu malinká a nedůležitá. Pak ještě vidím velké plochy sněhu a ledu, skály, divokou přírodu. 

"Irena" je mezi "Lidmi" a "Přírodou". "Lidé" jsou hned za ní. Společně se dívají na "Přírodu" před sebou. Vedle sebe vnímá své blízké lidi a svůj "Domov", který ji podporuje.

Je jí dobře a vnímá pocit úlevy. Uvědomuje si, že se už nemusí zapojovat do "Shlukování". Může mít kolem sebe "Prostor". Vnímá energii "Přírody". Cítí bezpečí a klid a užívá si ten pocit.

Děkuji za sdílení: