Harmonické konstelace

Energetické léčení

Energetické léčení umožňuje návrat do rovnováhy na úrovni fyzické, mentální, emocionální a duševní. Harmonizuje na všech rovinách naši energii a doplňuje ji. Navrací nás k tomu, kdo jsme, co je náš životní plán, a tím se uzdravujeme. Zvyšuje schopnost nacházet v životě více informací a souvislostí. Výrazně působí i na fyzickou rovinu a zlepšuje naše tělesné zdraví.

Při energetickém léčení klient leží pohodlně na zádech na lehátku a odpočívá. Je vhodné mít zavřené oči. Během energetického léčení procházím kolem Vás a působím na Vás energeticky dlaněmi rukou na dálku, energetické léčení je bezdotykové. Je jedno, jaké máte oblečení, a můžete mít i přikrývku, uzdravující energie tím není nijak ovlivněna.

Můžete vnímat různé pocity, teplo, barvy, zvuky, nebo obrazy jako při meditaci. Můžete fyzicky cítit, jak se Vám uzdravují různé části těla. Může Vám přijít nějaká důležitá informace, na vědomé nebo podvědomé rovině. Většinou se klient dostane do hlubokého stavu uvolnění a relaxace.

Uzdravující energie je univerzální a má svojí vlastní inteligenci. To znamená, že si sama najde, co potřebujete nejvíce uzdravit, a to postupně uzdravuje. Já to nemusím předem vědět. Proto také má každý jiné zážitky, protože jsou individuální pro něj. 

Při energetickém léčení používám velice komplexní a univerzální uzdravující energii. Zahrnuje v sobě i různé více známé typy jednotlivých energií. Podrobnosti s Vámi budu ráda sdílet při osobním setkání : )

Energetické léčení je možné dělat i na dálku. To je vhodné například pokud bydlíte jinde. Probíhá úplně stejně a výsledek je úplně stejný. Jen se osobně nepotkáme.

Zážitky klientů si můžete přečíst pod záložkou Reference.
Pro informaci, jak energetické léčení vypadá, můžete navštívit i Fotogalerii.

Informace o možných termínech, adresa a kontakt pro přihlašování jsou v záložce Kontakt.

Cena: energetické léčení: 700 Kč / 1 hod
          energetické léčení na dálku: 500 Kč / 1 hod

Toto energetické léčení působí velmi intenzivně. Pro výrazné zlepšení zdravotního stavu se proto doporučuje absolvovat ho jen jednou až třikrát za sebou krátce po sobě, více opakování není potřeba.

S sebou: Je vhodné přijít v pohodlném oblečení, ve kterém se Vám bude příjemně ležet.
               V místnosti je k dispozici polštářek pod hlavu a lehká přikrývka.

TOPlist
Děkuji za sdílení: