Harmonické konstelace

Pronájem bytu

(Tento inzerát nijak nesouvisí s obsahem stránek www.harmonickekonstelace.cz. Jen se nám nechtělo zakládat speciální nové stránky kvůli jednomu inzerátu, proto je inzerát umístěn zde. Děkuji za pochopení.)

Inzerát - Pronájem bytu

Nabízíme pronájem hezkého světlého bytu 1+kk, 36m2 v Roztokách, Praha-západ. Volný od 1.11.2020 (možná i dříve podle domluvy).

Velká vestavěná skříň s dostatkem úložného prostoru a šatní skříní, rohová vana, pračka, kuchyňská linka, lednička, sklokeramická deska, dřevěná podlaha, postel 1,5lůžko, velmi kvalitní matrace, gauč, 2 skříně, stolek na TV, lavice, žaluzie, pracovní stolek, velký rohový balkón, velmi velký sklep, bezpečnostní dveře, internet.
Vybavení bytu je případně na domluvě, toto je aktuální vybavení.

Zvýšené přízemí, orientace JZ, slunný, světlý, velmi účelně a příjemně zařízený, prostorný, útulný, velmi dobře udržovaný, působí větším dojmem. Krásný výhled na louku, do přírody, někdy jsou na ní dokonce vidět i koně, během roku se krajina mění podle ročního období. Třípatrový cihlový bytový dům. Možnost bezbariérového přístupu. Nadstandardní tepelná izolace, protihlukový strop. Dostatek parkovacích míst přímo před domem, na dohled z balkónu.

V okolí: příroda, výlety, cyklostezky, památka Levý Hradec a staroslovanské hradiště, Zámeček, údolí Vltavy, přívoz, 6 restaurací, kavárny, nedaleko Okoř, divadlo, koncerty, kulturní akce, sportoviště, kurzy. V místě veškerá občanská vybavenost (2 supermarkety, základní škola, školky, kroužky, obchody, lékaři, pošta,..).

Lokalita: Výborná dopravní dostupnost do centra Prahy. 28 min autem na Václavské náměstí, 22 min autem Letiště V. Havla. Metro A, stanice Dejvická, je pěšky na zastávku autobusu 10 min a autobusem 15 min. Autobus jezdí ve špičce každých 10 min. Metro B, stanice Náměstí Republiky, je 15 min pěšky nebo 5 min autem na zastávku vlaku a vlakem 15 min. Metro C, zastávka Holešovice, je 15 min pěšky nebo 5 min autem na zastávku vlaku a vlakem 10 min. Vlak jezdí ve špičce každých 15-30 min. Přímo před domem je ještě jedna zastávka autobusu, který jezdí lokálně na zastávku autobusu a vlaku, 3-5 min. Případně pro studenty ČZU je Suchdolské náměstí 15-20 min autobusem.

Hledáme nájemníka, který je slušný, spolehlivý, seriózní, platí včas a chová se dobře k věcem a k bytu.
Byt je vhodný pro někoho, kdo ocení přírodu, nabídku obchodů a kultury v okolí, blízkost do centra Prahy, světlý, hezky zařízený, útulný a udržovaný prostor. Byt je ideální pro 1 až 2 lidi. Případně i pro staršího člověka (přízemí, bezbariérový přístup, blízkost autobusu).

Nájem 10 900 Kč + zúčtovatelné poplatky.

Kontakt: tel. 723 188 828

Fotografie: Fotogalerie
(Fotografie jsou ilustrační. Byt takto reálně vypadal, nyní v něm ale oproti fotografiím nejsou některé doplňky a nábytek, například piano, aby si ho každý nájemník mohl dozařídit podle svého osobního vkusu. Seznam aktuálního vybavení je výše.)

TOPlist
Děkuji za sdílení: