Harmonické konstelace

Psychologická astrologie

Psychologická astrologie

Astrologické principy a zákonitosti představují určitý archetypální základ, který je všeobecně vnímán za běžnou realitou a opakuje se podle stejných vzorců v různých kulturách. Ať už ve formě psychologických typů, astrologických aspektů, mytologických postav nebo pohádkových zápletek.

Psychologická astrologie Vám může pomoci vyjasnit si skutečnosti, které podvědomě většinou nějak vnímáme, ale nejsme si jich plně vědomi. Pak je můžete začít používat ke zlepšení vztahů s lidmi kolem sebe a k efektivnějšímu zvládání různých situací změnou vnitřního postoje. A k uplatnění všech Vašich jedinečných darů a schopností, které Vám při narození byly dány.

Psychologickou astrologii nabízím ve formě Výkladu nativního horoskopu. To znamená, že Vám mohu předat informace a souvislosti z okamžiku Vašeho narození, které Vás pak ovlivňují celý život. Je to pro mě nejpřirozenější forma, jak Vám mohu astrologické souvislosti předat.

Claus Riemann: "Neexistuje dobrý, nebo špatný horoskop. Každá planeta a každé znamení má své světlé a stinné stránky. Důležité je, aby si člověk uvědomil potenciál, který dostal do kolébky. Individuální horoskop ukazuje každému člověku jeho jedinečnou životní cestu."

TOPlist
Děkuji za sdílení: